• Domů
  • Magazín
  • Vstupenky na Dvořákovu Prahu 2022 již v prodeji

TIPY NA KONCERTY

Royal Philharmonic Orchestra - 14. září, 20.00, Rudolfinum - Dvořákova síň

Antonín Dvořák: Rusalka - 23. září, 19.00, Rudolfinum - Dvořákova síň

Juilliard String Quartet - 15. září, 20.00, Rudolfinum - Dvořákova síň

Vstupenky na Dvořákovu Prahu 2022 již v prodeji

V úterý 29. března jsme zveřejnili kompletní program letošního festivalu a zahájili předprodej vstupenek. Nyní můžete vybírat z více než dvacítky koncertů, v programu najdete oblíbené stálice i několik novinek.

Lákají vás velké orchestry? Sáhněte po večeru s Clevelandským orchestrem a jeho šéfdirigentem Franzem Welser-Möstem v neděli 11. září nebo po vystoupení Royal Philharmonic Orchestra s Vasilym Petrenkem a sólistou Lukášem Vondráčkem 14. září.

Velice nás těší, že 24. září vystoupí ve Dvořákově síni Rudolfina klavíristická legenda z Argentiny Martha Argerich. Do naší metropole zavítá po téměř padesáti letech. Nebo máte raději naši Komorní řadu? Jejími kurátory se na příští tři sezóny stali členové Pavel Haas Quartet, aby společně s nejlepšími českými kvartety a zahraničními kvartetními špičkami postupně provedli všechny smyčcové kvartety Antonína Dvořáka doplněné o další vybrané skladby. Těšit se tak můžete například na koncert Juilliard String Quartet ve čtvrtek 15. září.

Novinkou v programu je Dvořákova Praha na Bořislavce, tedy série podvečerních méně formálních koncertů v sídle našeho hlavního mecenáše Karel Komárek Family Foundation. Pro velký úspěch se vracíme k mistrovským kurzům, jedením z mentorů bude například klavírista Lukáš Vondráček.

 

Kompletní program letošního festivalu naleznete na webových stránkách Dvořákovy Prahy.

Čtěte také

Dvořákova Praha zahájila vánoční předprodej

Číst

Dvořákova Praha 2021: Věděli jsme, že to bude dobré, ale netušili jsme, jak moc

Číst